Yhteystiedot

Myymälät ja vastaanotto

Ma–pe 9–19
La 11–16
Su 11–16

Tarkista poikkeusaukioloajat ajankohtaista-sivulta.
Rautakatu 12, 044 700 7400
Rieskalähteentie 74, 044 700 7405 (isot sähkölaitteet ja erät, vaarallinen jäte, ei kuljetustilauksia)
ekotori@turunekotori.fi

Topinojan vastaanotto

Pitkäsaarenkatu 7
Ma–pe 13–18

Verkkokauppa

040 559 2354 (ma–pe klo 9–16)
verkkokauppa@turunekotori.fi

Kuljetustilaukset ja tavaratiedustelut

044 7007 400 (myymälän aukioloaikoina)
Huom! Lankapuhelin, ei tekstiviestien vastaanottoa.

Lue lisää: Usein kysytyt kysymykset

Toimisto

Ma–pe 9–16.30
Tarkista poikkeusaukioloajat ajankohtaista-sivulta.
Rautakatu 12, 044 700 7400
ekotori@turunekotori.fi

Laskutusosoite:
Kestävän Kehityksen Yhdistys ry / Turun Ekotori
Rautakatu 12
20520 Turku
Laskut lähetettävä verkkolaskuna tai sähköpostilla skannauspalvelun kautta.

Verkkolaskut:
Operaattori / Verkkolaskuosoite / OVT-tunnus
Apix Messaging Oy (003723327487) / 003717808524 / 003717808524

Mikäli käytössä operaattorina Handelsbanken tai Paikallisosuuspankit:
Apixin verkkolaskuosoite: 003723327487 ja operaattoritunnus: DABAFIHH.

Sähköpostilla laskut pdf-tiedostona ostolaskujen skannauspalveluun:
Sähköpostiskannauksen osoite:
003717808524@procountor.apix.fi

Markkinointivastaava
Kati Kalkamo
044 7007 447
kati.kalkamo@turunekotori.fi

Kuntouttavan työtoiminnan vastaava
Mari Leskinen
(vain kuntouttavaa työtoimintaa koskevat tiedustelut)
040 1257 440
mari.leskinen@turunekotori.fi

Hankekoordinaattori, Ohituskaista uudelleenkäyttöön
Paula Salonen
040 809 7216
paula.salonen@turunekotori.fi

Toimitusjohtaja
Jarno Erkamaa
(työkokeilu- ja palkkatukikyselyt)
043 8220 171
jarno.erkamaa@turunekotori.fi

Toimipisteet

Turun Ekotori Rautakatu

Rautakatu 12, Itäharju, 20520 Turku

Myymälä ja tavaran vastaanotto

Tänään
To 29.2.2024
Klo 09:00 - 19:00

Huomenna
Pe 1.3.2024
Klo 09:00 - 19:00

Katso kaikki yhteystiedot

Turun Ekotori Rieskalähteentie

Rieskalähteentie 74, Vätti, 20300 Turku

Myymälä ja tavaran vastaanotto

Tänään
To 29.2.2024
Klo 09:00 - 19:00

Huomenna
Pe 1.3.2024
Klo 09:00 - 19:00

Katso kaikki yhteystiedot

Kierrätys info Löydä lisää tietoa

Ostoskori
Ostoskori on tyhjä

Tutki tuotteita verkkokaupassa!